План работы школы в шестой школьный день

План работы школы ў шосты школьны дзень

на 2-ое паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Змест

Класы

Адказныя

Дата правядзення

Студзень

1.

Гульнявая праграма “Каляда, адчыняй вароты!”

1-6

Дубініна В.А.

 

04.01

2.

 

Спартыўная гульня “Зімовыя забавы”

1-7

Шпакоўская Н.Я.

11.01

3.

 

 

Пазнавальны занятак

“Як зберагчы сябе ад грыпу”

(да Дня прафілактыкі грыпу і ВРЗ)

1-9

Ладыга І.Д.

18.01

4.

Дзелавая гульня “Выбар прафесіі  - справа сур’ёзная”

 

5-9

Саўчук К.М.

25.01

Люты

1.

Гульня “Літаратурны рынг”

 

5-8

Дубініна В.А.

01.02

2.

 

 

Вусны часопіс “Дзеці

гераічнай краіны” (да Дня юнага героя - антыфашыста)

1-9

Шпакоўская Н.Я.

 

08.02

3.

 

Гадзіна суразмоўніцтва “Афганістан. Апошні салдат” (да Дня памяці воінаў інтэрнацыяналістаў)

1-9

Ладыга І.Д.

15.02

4.

 

Турнір “А ну-ка, хлопчыкі!”

 

1-9

Барычэўскі Р.В.

 

22.02

5.

Свята “Дарагая наша госця, Масленіца”

1-9

Саўчук К.М.

29.02

Сакавік

1.

 

Свята “Для вас, дарагія”  (да Міжнароднага жаночага дня)

1-9

Дубініна В.А.

Класныя кіраўн.

07.03

 

2.

 

Гульня па станцыях

«Вясновы цягнік»

1-6

Шпакоўская Н.Я.

 

14.03

3.

 

Экалагічная акцыя “Вада-крыніца жыцця”

1-7

 

Ладыга І.Д.

 

21.03

4.

Экскурсія ў Палескі  драматычны  тэатр

(да Сусветнага дня тэатру)

1-9

Саўчук К.М.

Класныя кіраўн.

28.03

Веснавыя канікулы

(па асобным плане)

Красавік

1.

 

Конкурс “Вяселая гумарына”, прысвечаны міжнароднаму  Дню смеха 

1-9

Дубініна В.А.

04.04

2.

 

Гульнявая праграма “Юны касманаўт”

1-6

 

Шпакоўская Н.Я.

11.04

3.

 

Прававая квэст-гульня

“Азбука закона”

1-7

 

Ладыга І.Д.

 

18.04

4.

 

Працоўная акцыя

“Я - гаспадар”

1-9

 

Саўчук К.М.

Класныя кіраўн.

25.04

   Май

1.

 

Музыкальная гульня “Калі добры ты…”

1-6

 

Дубініна В.А.

02.05

2.

 

Мітынг “Беларусь памятае” (да 75-годдзя Вялікай  Перамогі)

1-9

Ладыга І.Д.

Класныя кіраўн.

09.05

3.

 

 

Гутарка за круглым сталом “Цяпло сямейнага ачага”

(да Дня сям’і)

1-9

 

 

Шпакоўская Н.Я.

 

 

16.05

 

4.

 

Гульня “ Мы здаровыя рабяты”

 

1-7

 

Ладыга І.Д.

Барычэўскі Р.В.

23.05

5.

Свята апошняга званка “Звіні, званок развітальны!”

1-9

Саўчук К.М.

Класныя кіраўн.

30.05