Зимние каникулы 2019/2020

План работы школы

ў час зімовых канікул

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзен

ня

Месца правядзення

Клас

Адказны

педагог

26

снежня

Пазакласнае мерапрыемства “Інсцэніроўка навагодняй казкі на новы лад “Марозка””

11.00

Калідор 2-га паверха

1-9

Дубініна В.А.

27

снежня

Секцыя па наст.тэнісе

Аб’яднанне па інтарэсах “Маленькія чараўнікі”

10.00-11.00

11.00-12.40

 

Спартыўная зала

Каб.прац.навуч.

 

5-6

1-5

Барычэўскі Р.В.

Патапчук М.П.

28

снежня

Аб’яднанне па інтарэсах

“Юныя турысты”

Навагодні дыска-баль “Навагоднія задумы”

11.00-14.30

 

16.30

Спартыўная зала

 

Калідор 1-га паверха

7-9

 

5-9

Сергяюк А.М.

 

Дубініна В.А.

29

снежня

Ранішнік “Навагодняе падарожжа ў свет казак”

13.00

Дамашыцкі СДК

1,2

Шпакоўская Н.Я.

30

снежня

Экскурсія ў Пінскую футбольную акадэмію

10.00

 

г.Пінск

 

1-9

 

Шпакоўская Н.Я.

Барычэўскі Р.В.

31

снежня

Гульня “У гасцях у зімы”

11.00

Каб.інф.тэхн.

1-6

Дубнавіцкая В.У.

3

студзеня

Раённае зімовае першынства па тэхніцы турызму;

навагодняя танцевальна-ігравая праграма “Новы год стукаецца ў дзверы”

10.00

ДУА “Аснежыцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

7-9

 

Барычэўскі Р.В.

Дубейка А.І.

4

студзеня

Раённы хіт-парад  музейных экспанатаў “Супер-экспанат”

Першынства па спарт-аму арыентаванню

10.30-13.00

 

10.00

ЦТДіМ

 

РЦТіК

в.Ставок

5-6

 

7-9

Дубініна В.А.

 

Барычэўскі Р.В.

Дубейка А.І.

6

студзеня

Экскурсія  ў  літаратурны

музей Я.Янішчыц

 

10.00

в.Парэчча

1-9

Шпакоўская Н.Я.

Дубініна В.А.

8

студзеня

КВН “Цікавы свет лікаў”

11.00

Каб. матэматыкі

5-9

Бяляўская Н.П.

Ярашэвіч А.У.

9

студзеня

Экскурсія па гістарычных мясцінах г.Пінска

10.00

г.Пінск

7-9

Саўчук К.М.

10

студзеня

 

Віктарына “Жэсты ў розных краінах свету”

Аб’яднанне па інтарэсах “Маленькія чараўнікі”

10.00

 

11.00-12.40

Каб. інфарматыкі

 

Каб.прац.навуч.

1-7

 

1-5

Ладыга І.Д.

 

Патапчук М.П.

11

студзеня

Экскурсія ва УА “Пінскі дзяржаўны прафесійны ліцэй сельскагаспадарчай вытворчасці”, УА

“ Пінскі дзяржаўны прафесійна-тэхнічны   каледж   лёгкай прамысловасці”

Першынства школы па настольнаму тэнісу

9.00

 

 

 

 

 

10.00

г.Пінск

 

 

 

 

 

Спартыўная зала

 

7-9

 

 

 

 

 

5-7

Шпакоўская Н.Я.

 

 

 

 

 

Барычэўскі Р.В.